.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Пристигнете се подготвени каде и да одите со овие разноврсни кожни станови од Faux од Brinley Co. Овој пар чевли е направен од кожна кожа и има детали за тока на заоблената пети. Подножјето на удобност и ниска потпетица го комплетира дизајнот. Удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент