.

.

Влечен Велигденска кошула, жени плус големина Велигденска кошула Смешна симпатична зајаче јајца графички маички кошула виси со моето писмо со пиперки, печати нови

Влечен Велигденска кошула, жени плус големина Велигденска кошула Смешна симпатична зајаче јајца графички маички кошула виси

DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

Женски моден тренд женски три четвртина ракав печатен цртан филм велигденска зајаче маичка врвна суво вклопување кошули жени пакувања модни трендови жени 7/4 ракав печатен цртан филм велигденски зајаче маица. Материјал : полиестер, спандекс. Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!). Тежина на пакетот : 200g. Package size : 30x20x2cm,(Please allow 1-3mm error due to manual measurement. please make sure you do not mind before ordering.) [Features] : Women Funny Bunny Print T Shirt, Women Easter Egg Print T Shirts, Leopard Print Shirt, Карирани маички за печатење, жени среќни велигденски графички маички, краток ракав, о-врат, боја : печатење. Миење машини или миење на рака со ладна вода, се расплетува и суво . [материјал] : Тоа е одличен подарок за себе, вашата девојка, мајка ти, вашата учителка, тетка, вашето дете и роднини, мешавината, памукот ја прави облеката поудобна , и полиестер ја прави облеката повеќе стилска и издржлива. Ткаенина за дишење, лесна, мека и удобна, пријателска за кожата за блиско вклопување . [прилики] : Погоден е за обични сцени или специјални сцени. Можете да го носите за работа, училиште, спорт, трчање, домаќинство и на отворено. И, исто така е совршено за одмор, патување, забава и танцување. Најдобро за пролет, лето и есен . [Совпаѓање] : Погоден е за панталони за совпаѓање, хеланки, здолништа, шорцеви, фармерки, фустан, ве натера да изгледате елегантно и убаво . [Совети] : Ве молиме, потврдете ја големината пред да нарачате. Бидејќи различните компјутери и боите на телефонскиот приказ поинаку, бојата на некоја облека може да биде малку поразлична од сликата, благодарам.

Главните карактеристики

Избор на клиент