.

.

Женски Персонализирани Печатени Кратки Ракави V Врвови На Вратот Работни Маици S-5XL

Женски Персонализирани Печатени Кратки Ракави V Врвови На Вратот Работни Маици S-5XL

DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

63' рамо : 54см/21. -Ќе добиете : 1 маица.11' ДОЛЖИНА : 70СМ/27.12' ракав : 27см/10.06' Рамо : 46см/18.37' Ракав : 22см/8. - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс-Стил : мода.82' ракав : 25см/9,84' РАМО : 50см/19,69' должина : 74см/29,13' големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 132см/51,97' Ракав : 26СМ/10,24' Рамо : 52см/20,47' должина : 76см/29,92' големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 140СМ/55. Мек, лесен, Растеглив И Мек Материјал Од Влакна, Дише и Лабаво Одговара за Носење.26' должина : 78см/30. - Сезона : Лето.

Главните карактеристики

Избор на клиент