.

.

Мијаилима Пинк ХХЛ Маици За Жени Обична Удобност В-Вратот Еднобоен Џеб Лабава Кошула Со Кратки Ракави

Мијаилима Пинк ХХЛ Маици За Жени Обична Удобност В-Вратот Еднобоен Џеб Лабава Кошула Со Кратки Ракави

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Користете Висококвалитетни Материјали, Ве Молиме Купете Со Доверба.16 "Должина : 70см/26.98"Waist : 86cm/33.17"Waist : 104cm/40.Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. дише и удобно.13"Length : 71cm/26.

Главните карактеристики

Избор на клиент