.

.

Bazyrey женски V-врат врвови женски краток ракав цврста блуза лабава тунична кошули розова м

Bazyrey женски V-врат врвови женски краток ракав цврста блуза лабава тунична кошули розова м

DEN 303.68

Пристапност
Во достапна форма

Женски V-врат врвови женски кратки ракави цврста блуза лабава тунична кошули. Пол : жена жена, дами, дама, женски материјал : Lacesleeve должината : Стил на кратки ракави : V-Neckpattern : Цврста дебелина : Лесен стил : случајна, улична мода, стил на подготвеност, стил на бохо, работа. Сезона : Пролет, лето, Autunmoccasion : Casual / Home / работа / одмор / плажа. Грижа за облека : миење на рацете, миење на машин и висат суво, не користете Bleachpackage Вклучен : 1 блуза. Совети : . Имаме табела со големина на сликата, прочитајте ја табелата со големина пред да ја купите оваа ставка, благодарам! Ве молиме, дозволете 1-2cm цело мерење во CM и ве молиме забележете 1 CM = 0,39inch.Color може да биде малку поразлично поради мониторот, благодарам за Вашето разбирање! Обезбедете производ со висок квалитет и најдобра услуга за клиенти, ако имате какви било проблеми, ве молиме, не двоумете се да не контактирате, ние ќе се обидеме да ви помогнеме. Ткаенина : Направена од чипка, истегната ткаенина за дишење, мала тежина и добро се вклопува во целото лето . Карактеристики : женски V-врат врвови женски кратки ракави цврсти блузи лабави кошули од туника. Дизајн : Нашиот дизајн е едноставен и модерен, направи да изгледате симпатично и трендовски. Уникатниот дизајн вклучува : цврст, краток ракав, V-врат, е многу ласкав за повеќето типови на тела . Окус : Без разлика дали излегувате на датум, присуствувате на забава или само трчате работи, оваа маица за жени е совршено за секоја пригода. Тоа е случајно, но сепак шик, што го прави разноврсен и никогаш не-на-датум избор за секојдневно носење, работа, училиште, јога, празници и патување . Најдобри подароци : женските врвови се совршени за мајки, тетки, баби и најдобро Пријатели, правејќи ја одлична идеја за подароци за кој било окус.

Главните карактеристики

Избор на клиент