.

.

Женски Ленени Кошули Со Копчиња Надолу Цветни Печатени Кратки Ракави Лабава Фитинг Јака Кошула Летна Блуза Блузи

Женски Ленени Кошули Со Копчиња Надолу Цветни Печатени Кратки Ракави Лабава Фитинг Јака Кошула Летна Блуза Блузи

DEN 431.84

Пристапност
Во достапна форма

32" Должина : 70см/27. ●Лесни За Облеки И Карактеристики Со стилски дизајни, врвовите за пуловер на нашите дами лесно се комбинираат со какви било облеки што ви се допаѓаат, како што се хеланки, панталони, фармерки, шорцеви,панталони, чизми, сандали или патики, исто така е добро да се носат со јакна и мантил кога е ладно.

Главните карактеристики

Избор на клиент