.

.

Женски Дијамант Кариран В-Врат Плетен Отворен Папок Врвен Џемпер Елек

Женски Дијамант Кариран В-Врат Плетен Отворен Папок Врвен Џемпер Елек

DEN 361.44

Пристапност
Во достапна форма

Детали : * Големина На Ознака : S~2 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. * Предметна Ткаенина : Акрилик* Боја На Предметот : Црна,Сина, Кафе, Розова, Сива (како што покажуваат сликите)* Карактеристики На Предметот : Без ракави, v-деколте, шема, ребрести полите, класичен елек за џемпер* Состојба На Предметот : Сосема Нов* Опис На Предметот : ·Применлив пол : Женски·Тип На Ракав : Без Ракави·Шема : V-Врат,Кариран·Сезона : Пролет,Aut,Зима·Тема : Дневно* Содржина На Пакетот : 1*елек (Други Предмети Не Се Вклучени) Како Да Изберете Соодветна Големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Измерено пред да се истегне, познато како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2 см. Ве молиме проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Женски Дијамант Карирани Ракави V-Вратот Плетени Отворени Папокот Врвот Џемпер Елек. Ако некое прашање, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 48 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент