.

.

Ханзидакд Блузи За Жени Плус Големина Маици Женски Женски Плетени Долги Ракави Преголема Маица Лабава Секојдневна Маичка На Вратот На Екипажот Маица Со Среден Рак

Ханзидакд Блузи За Жени Плус Големина Маици Женски Женски Плетени Долги Ракави Преголема Маица Лабава Секојдневна Маичка На

DEN 363.04

Пристапност
Во достапна форма

Повод : Лето, патување, шопинг, собирање пријатели, забави, патување за одмор, излегување, дома,секојдневен живот, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, пролетта и летото, есента и зимата, сезона назад во училиште, 4 јули. Големина : XXL Биста : 120cm/47.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Главните карактеристики

Избор на клиент