.

.

Женски Долг Ракав Круг Вратот Маица Карирани Печати Крпеница Денот На Вљубените Печати Врвот Црна

Женски Долг Ракав Круг Вратот Маица Карирани Печати Крпеница Денот На Вљубените Печати Врвот Црна

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Женска Маица Со Кружен Врат Со Долги Ракави Кариран Печатење Крпеница Денот На Вљубените Печатење Врвкарактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. 2. Ноќта на вештерките печати дно стил со долги ракави, Совршени есенски кошули е одличен за работа, плажа, канцеларија, патување, одмор, одмор, забава, клуб и датира. 3. Добро За секојдневно носење, Одлично Функционира со под џемпери, јакни, палта или самостојно носење. 4. Основни врвови и маици за жени, одлично одат со вашите фармерки, шорцеви, хеланки или здолништа. 5. Совршено за улица, секојдневно, забавно, сигурно ќе ви се допадне информации за производот : Сезона : Пролет И Лето : Женски Повод : дневен / уличен Материјал : Полиестер, Спандекспатер Тип : Стил на печатење : Секојдневен, моден ракав должина : долги ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Top Size USUKEUBust Sleeve Length S483496cm/37.80"69cm/27.17"62cm/24.41"M61036100cm/39.37"71cm/27.95"64cm/25.20"L81238104cm/40.94"73cm/28.74"66cm/25.98"XL101440108cm/42.52"75cm/29.53"68cm/26.77"XXL121642114cm/44.88"77cm/30.31"70cm/27.56"XXXL141844118cm/46.46"79cm/31.10"72cm/28.35" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 96cm/37.80"Sleeve : 69cm/27.17"Length : 62cm/24.41"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 100cm/39.37"Sleeve : 71cm/27.95"Length : 64cm/25.20"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 104cm/40.94"Sleeve : 73cm/28.74"Length : 66cm/25.98"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 108cm/42.52"Sleeve : 75cm/29.53"Length : 68cm/26.77"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 114cm/44.88"Sleeve : 77cm/30.31"Length : 70cm/27.56"Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 118cm/46.46"Sleeve : 79cm/31.10"Length : 72cm/28.35" Големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 69см/27.17 " Дизајн : Не само што може да обезбеди удобност, туку и да донесе многу убавина и мода. Подарок : жените стилски, форма-фитинг и убава. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели. Прилики : Погоден За одмор, забава, запознавање, фотографија, одмор, секојдневно носење, активности, патувања, спорт, јога, шопинг, работа, собирање пријатели итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент