.

.

Женски врвови Мода Женски Слободно Време Печатење Со Долг Ракав Кружен Врат Обични Лабави Врвови Бели XL

Женски врвови Мода Женски Слободно Време Печатење Со Долг Ракав Кружен Врат Обични Лабави Врвови Бели XL

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Мода Жени Слободно Време Печати Долг Ракав Круг Вратот Повик Лабава Врвови ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјал : 25% Памук, 75% Полиестер. Карактеристики : Тркалезен врат, Печатете Меко, Удобно и Секојдневно. Добро за работа и викенд, облечете се нагоре или надолу. Совршен избор за сите сезони. Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти. Прилики : Пролет, Лето, Fall, Секојдневен, Основен, Датум, Забава, На Отворено, Плажа. Лесно се совпаѓа со различен стил на облека или надворешно носење. Информации за производот : Сезона : Цела сезона Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен,моден ракав должина : Целосно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Врвови Големина На Бистата Должина НА Ракавот XL 104cm/40.94" 20cm/7.87" 68cm/26.77" Големина : XL Биста : 104см/40.94" Ракав : 20см/7.87" Должина : 68см/26.77" ● стандардни Големини на сад : Ги Користиме најчестите Стандарди за големина на сад. М (САД 8-10), Л (САД 12-14), XL( САД 16-18), XXL (САД 20-22), 3 XL (САД 22-24). ● Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за вашето секојдневно носење. ●Специјалниот дизајн ве прави послатки, поенергични и помодерни. ●Одлично за работа, секојдневно, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. ● Модерен и уникатен дизајн ве прави попривлечни.

Главните карактеристики

Избор на клиент