.

.

Затворање-Харизма Кошула На Холовеј Јуниорс

Затворање-Харизма Кошула На Холовеј Јуниорс

DEN 367.20

Пристапност
Во достапна форма

Гроздобер Хедер со Три Мешавини е конструиран со 50% полиестер, 37% памук и 13% вискоза и има најмек раб со ленти за раце * раглански ракави за максимална подвижност * Широко балетско деколте * Тип На Вклопување : Класични раглански ракави за максимална подвижност. Широк балетски деколте. Тип на вклопување : Класичен.

Главните карактеристики

Избор на клиент