.

.

Азриски Женски Моден Секојдневен Печатење о-Вратот Лабава Краток Ракав маица пуловер врвови

Азриски Женски Моден Секојдневен Печатење о-Вратот Лабава Краток Ракав маица пуловер врвови

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

краток опис Не е достапен Материјал : Изработена од 95% Полиестер и 5% Спандекс,основната маица е умерено растеглива,лесна, многу мека и исклучително удобна. Одлично за летниот ден. Стил : Модна и секојдневна маичка со в-врат со кратки ракави, црно-бела кошула во боја со пруги,широка маичка за жени Натпревар : Совршено носење со фармерки или хеланки во пролет,лето, fall или зима.Погоден за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија,забави, клубови и состаноци.Ќе добиете комплименти кога ќе ја носите оваа кошула. Повод : Совршен За Училиште, Улица, Плажа, секојдневно Носење, Забава, Одмор, на Отворено итн. Мулти-боја за цела година носење. Удобно и Меко : кошулите се многу удобни за носење и нема да се чувствувате затегнати во пазувите. Вискоза и спандекс ткаенина што го прави поудобно против кожата. Забележано : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Висат Или Линија Сува, Без Белило, Без Суво Чистење. Ако некој проблем, ве молиме слободно контактирајте не во секое време, ние секогаш ќе бидеме тука за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент