.

.

Прекрасно Како Мојата Ќерка

Прекрасно Како Мојата Ќерка

DEN 239.20

Пристапност
Во достапна форма

Додадете боја во вашата униформа гардероба Со Женската Маица За Печатење О-Врат, ќе добиете пофалби од другите.блуза со кратки ракави направена од полиестер за удобност. Кошулите се перат во машина или се перат рачно за лесна нега. Дизајн : Маичката има печатен преден дел, отпечаток од вратоврска, кратки ракави и деколте на екипажот за секојдневен и стилски изглед. Нема да можете да одолеете на неговиот шарм и ќе уживате во комплиментите на другите. Изработен од лесна, мека и еластична ткаенина, многу е удобен и погоден за целодневно носење. Инструкции за одржување : предлог превртете и измијте ја машината во ладна вода. Свртете внатре и исушете на ниска температура. Не избелувајте. Оваа маичка е совршена за секојдневен изглед со хеланки, фармерки, шорцеви, здолништа. Совршен за секојдневно секојдневно носење и секоја пригода, особено за канцеларии, забави, клубови и состаноци. Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Детална Табела Со Големини Пред Да Купите. Совети : [Големина и Големина]Ако вашата големина е помеѓу две големини, се препорачува да изберете поголема големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент