.

.

Хлома Тркала Гуми Мека Коса Четки Постави Автомобил Возило Авто Чистење Раб Миење Алатки

Хлома Тркала Гуми Мека Коса Четки Постави Автомобил Возило Авто Чистење Раб Миење Алатки

DEN 383.84

Пристапност
Во достапна форма

Спецификации : пп влакната меки како надолу на крајот обезбедуваат безбедно и нежно чистење за вашиот автомобил, а со тешката нелизгачка рачка е добро за држење.Пакетот Вклучува : 1 x Тркала Четка1 x Четка За Гуми пп влакната меки како надолу на крајот обезбедуваат безбедно и нежно чистење за вашиот автомобил, а со тешката рачка за нелизгање е добро за држење.

Главните карактеристики

Избор на клиент