.

.

Костим За Џогирање со патент За Мажи Комплет Костими За Дуксери Машка Качулка Јакна И Панталони Секојдневни Спортски Облеки

Костим За Џогирање со патент За Мажи Комплет Костими За Дуксери Машка Качулка Јакна И Панталони Секојдневни Спортски Облеки

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

03" Половината : 82см/32.15 "Колк : 110см/43. САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.87" Должина : 78см/30. Како што се трчање, џогирање, вежбање, домашна фитнес, секојдневна облека, лежење низ куќата и други активности на отворено. САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.20" Рамо : 45cm/17.72 "Должина : 70cm/27.50 "Должина : 72см/28.

Главните карактеристики

Избор на клиент