.

.

Торба За Опрема За Нуркање Мосие, Џеб За Складирање На Мрежеста Мрежа За Заштитна Површина

Торба За Опрема За Нуркање Мосие, Џеб За Складирање На Мрежеста Мрежа За Заштитна Површина

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : *сите во едно пакување : нашата повеќенаменска торба за нуркање е дизајнирана да ја држи целата ваша основна опрема, вклучително и пловни маркери за безбедност на ролна за прсти и џебови за складирање мрежа за мали додатоци.*Издржлив Водоотпорен : нашите торби се изработени од висококвалитетна најлонска и пвц мрежа обложена СО 210Д за да ги издржат најтешките подводни услови и да ја одржуваат вашата опрема безбедна и сува.*Лесна за носење : Нашата чанта е совршена за патување со лесен и компактен дизајн кој лесно се прицврстува на вашиот појас за тежина, ремен или Какви било Прстени Д.*Обезбедете Ја Вашата Опрема : Нашата торба има цврсто затворање и затворање на јамката за да ја одржите вашата опрема безбедна додека сте под вода.*Мултифункционална употреба : Без разлика дали нуркате, нуркате или истражувате подводна пештера, нашата чанта е совршен додаток за одржување на вашата опрема организирана и заштитена.Спецификација : *Материјал : 210д обложена најлонска ткаенина + пвц армирана мрежеста крпа*Боја : Црна, Флуоресцентна Портокалова, Флуоресцентна Зелена,Розова * Големина : 20*13*6кмпакет Содржина : 1*Опрема За Нуркање Багноте : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме. Торба За Опрема За Нуркање, Џеб За Складирање Мрежа За Заштитна Површина.

Главните карактеристики

Избор на клиент