.

.

Бакнување Дрвена Декорација Вечни Љубовни Орнаментимашка Статуа Дрвена Женска И Декорација & Виси Почетен Украс

Бакнување Дрвена Декорација Вечни Љубовни Орнаментимашка Статуа Дрвена Женска И Декорација & Виси Почетен Украс

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 25, 5х12, 5х5см/10 "H_ 4.2" W_ 1.5 " D?①Соодветна големина како што е прикажано на сликата, може да се стави на полица, маса или камин. статуа : 11 во x 1.9 во x 5.1 во, исчистете, избришете ја со мека четка или крпа. ?●Љубовник●семејни креативни украси за резба на дрво, нашата дрвена статуа на мајка и дете го симболизира семејството и нашата љубов кон нашата мајка. Тие се користат и како сувенири или им се даваат на оние кои го делат духот на убовта.Материјал : Дрво.?Прикажи љубов кон твојот љубовник. сликата на двојките може добро да се комбинира со други семејни дела за да се создадат семејни групи, кои можат да бидат поставени на различни места.?€Исклучителни подароци} Рачно врежани украси за резба на дрво, погодни како подароци и колекции за љубовници, пријатели, деца, колеги, татковци, мајки или себе. Погоден за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Денот на Детето, Денот на Благодарноста, Божиќ, свадба, затоплување на куќата и други празнични подароци.1x орнаменти?●Извонредна изработка} рачно врежано природно цврсто дрво, користејќи извонредна изработка на резба, едноставно и интуитивно ги покажува чувствата меѓу љубовниците. Детално изработени и достојни за собирање многу години. ?●Извонредна Изработка} Рачно врежано Природно Цврсто Дрво, Користејќи Извонредна Изработка На Резба, Едноставно И Интуитивно Ги Покажува Чувствата меѓу Љубовниците. Детално Изработени И Достојни За Собирање Многу Години. ?①Соодветна Големина Како Што Е Прикажано На Сликата, Може Да Се Стави На Полица, Маса Или Камин. Статуа : 11 Во X 1.9 Во X 5.1 во, Исчистете, Избришете Ја Со Мека Четка или Крпа. Материјал : Дрво. ?●Љубовник●Семејни Креативни Украси За Резба На Дрво, Нашата Дрвена Статуа На Мајка И Дете Го Симболизира Семејството И Нашата Љубов Кон Нашата Мајка. Тие Се Користат И Како Сувенири Или Им Се Даваат На Оние Кои Го Делат Духот На Убовта. 1x Орнаменти.

Главните карактеристики

Избор на клиент