.

.

Роквел Роквел Соникрафтер Car Карбид Ронки Прст Рап Сечилото

Роквел Роквел Соникрафтер Car Карбид Ронки Прст Рап Сечилото

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

1 PC Rockwell Rockwell Sonicrafter RW8924 Карбид Ронки Прст Rasp Blade For груб мелење или распарчување и агресивно отстранување на материјалот во мали тесни области.; Користете за распрснување дрво, стврднати лепила и тенок сет; мелење и гравирање ѕидарски; Идеален За агресивно отстранување на материјалот за мали и тешко достапни области; 2.5" Карбид ронки прст во облик.; Универзалниот систем за вклопување овозможува додаток да одговара на сите главни алатки за осцилирање на брендот.; Апликации : Грубо мелење или распарчување, агресивно отстранување на материјалот на мали, тесни области; Карбидната Рапа RW8924 кога се користи со Звучниот рафтер, е одлична за распарчување дрво, сечење стврднати лепила и тенок комплет и гравирање или распарчување на ѕидарски.

Главните карактеристики

Избор на клиент