.

.

Атлетски дела девојки хеланки, 2-пакувања, големини 4- & плус

Атлетски дела девојки хеланки, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Овие хеланки на атлетски дела ќе го подготват вашиот спортист да се соочи со нешто кога денот ќе го фрли патот! Овие хеланки со целосна должина се влага и без обележја, обезбедувајќи најудобно вклопување, истовремено обезбедуваат и крајниот стил. 2 пакувања на хеланки со целосна должина. Хелегите ги карактеризираат страничните џебови. Без ознака. Технологија за влага за влага со Dri-работи. 86% рециклиран полиестер, 14% дрес на спандекс. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, користете само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо.

Главните карактеристики

Избор на клиент