.

.

Панталони со џогер со момчиња Тони Хоук, големини со 4-16

Панталони со џогер со момчиња Тони Хоук, големини со 4-16

DEN 255.04

Пристапност
Во достапна форма

Овие џогери на Tony Hawk 2 Packe Reece се одлични за вашето момче. Тие се удобни и совршени за лежење или палење. Двете опции во боја во двете пакувања го прават тоа да му дадат можност да се меша и да се совпаѓа со неговите врвови. Тој ќе сака да ги носи овие џогери. Стока.

Главните карактеристики

Избор на клиент