.

.

Килими Америка милениум затегната волна килим

Килими Америка милениум затегната волна килим

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Милениум е најчудниот современ производ за покривање на подот на денешниот пазар. Со центарот на вниманието на повеќето модни напредни бои, неспоредлив и елегантен сет на современи дизајни, оваа колекција е вешто направена во суперлативен, мулти-текстура домашен моден производ. Килими Америка милениум затегнати волна килим : килим со современ стил на килим. Дамки и отпорни на почвата. Рачно изработен килим. Мулти-текстура. 100 проценти премиум волна и мешани предива.

Главните карактеристики

Избор на клиент