.

.

Деца Анти-Лизгање Атлетски Чевли Одење Дише Тренери Џогирање Средината На Врвот Трчање Чевли Портокал 13с

Деца Анти-Лизгање Атлетски Чевли Одење Дише Тренери Џогирање Средината На Врвот Трчање Чевли Портокал 13с

DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

Содржина на пакетот : 1 Пар Патики (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Вашето дете ќе стане лесно и слободно да трча или да скока, избегнувајте каква било спортска повреда предизвикана од тешки чевли.

Главните карактеристики

Избор на клиент