.

.

Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 1305.28

Пристапност
Во достапна форма

Жени Цврсти Канцелариски Палта Со Долги Ракави Кардиганите Одговараат На Долгите Карактеристики На Јакната : Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење, Нов Изглед.3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Жени Прилика : Дома,Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината : Големината На С. : Мал ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Рамо : 40см/15.75" Ракав : 58см/22.83 " Должина : 73см/28.74". Големина : М Големина. : Средна ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 41см/16.14" Ракав : 59см/23.23 " Должина : 74см/29.13". Големина : Л Големина. : Голема ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94 "Рамо : 42см/16.54" Ракав : 60см/23.62 " Должина : 75см/29.53". Големина : XL Големина. : Х-Голема ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Рамо : 43см/16.93" Ракав : 61см/24.02 " Должина : 76см/29.92". Големина : XXL Големина. : 2x-Голема ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44.09 "Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 62cm/24.41 " Должина : 77cm/30.31". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Голема ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 116cm/45.67 "Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 63cm/24.80 " Должина : 78cm/30.71". Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Голема ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 120cm/47.24 "Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 64cm/25.20 " Должина : 79cm/31.10". Големина : ХХХХХХЛ Големина. : 5 X-Голем ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 124cm/48.82 "Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 65cm/25.59 "Должина : 80cm/31.50" Зимски Палта За Жени. Женски Зимски Палта. Женски Палта. Подароци За Жени. Роденденски Подароци.

Главните карактеристики

Избор на клиент