.

.

Жени Слоевити Решетки Спојување Плисирано Здолниште Здолниште Со Висок Струк Одмор Одмор Женска Дневна Облека

Жени Слоевити Решетки Спојување Плисирано Здолниште Здолниште Со Висок Струк Одмор Одмор Женска Дневна Облека

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Големина : С Половината : 65см/25.59" Колк : 90см/35.43" Должина : 39см/15.35" Големина : М Половината : 69см/27.17" Колк : 94см/37.01" Должина : 40см/15.75" Големина : Л Половината : 73см/28.74" Колк : 98см/38.58" Должина : 41см/16.14" големина : xl половината : 79cm/31.10" колк : 104cm/40.94" должина : 42.5 Cm/16.73" здолништата се главен Производ за гардероба за повеќето од нас во текот на пролетта И летото, Но можат Да Се носат И во текот На есента И зимата.Повод : Костум за забава, летна плажа, одмори, патувања или само секојдневна облека со блуза или кошули, со или потпетици за да создадете женски гроздобер изглед!Повод : Погоден за секојдневно, работа, забава, плажа, банкет, секоја сезона.Стил : Секојдневен, Сексигендер : Женоказ : Секојдневен, Партиски Golтички Голф Трчање Здолништа за Тренингот Секојдневен. Здолништа За Жени Трендовски. Боемскиот Цветен Принт Му Дава Чувство На Лето И Младост, И Ќе Станете Прекрасна Глетка Меѓу Crowd.No Важно Кој Стил Ќе Го Изберете, Ова Здолниште Мора Да Биде Ваш Добар Избор!. Ова Гроздобер Цветно Здолниште е погодно и за секојдневни прилики и за свечени настани. Модерно е со многу elementsетски елементи кои ќе ви помогнат да добиете повеќе комплименти. Вие сте еден во милион и така е и ова преслатко Макси здолниште!.

Главните карактеристики

Избор на клиент