.

.

Графичка маица на мечки за девојчиња Гаранималс со долги ракави, големини 0 3М-24м

Графичка маица на мечки за девојчиња Гаранималс со долги ракави, големини 0 3М-24м

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Преоптоварување на скратеност! Забавувајте се со изгледот на девојчето за денот со овој чуден графички мета од Гаранималс. Сигурно е да ставите насмевка на лицето на сите. Екипаж. Долги ракави. Графички однапред. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Garanimals графичка маица за девојче.

Главните карактеристики

Избор на клиент