.

.

Финтастичен Водич За Гледање Китови Штотуку Пензионирана Маица За Гледање Китови

Финтастичен Водич За Гледање Китови Штотуку Пензионирана Маица За Гледање Китови

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Неговата уникатна модна графика додава допир на личност во вашата облека, правејќи ја забавна и трендовска. Ткаенината е изработена со мек и удобен допир и е малку еластична, што ја прави удобна за носење и лесна за вклопување. Може лесно да се мие со рака или машина, но ве молиме избегнувајте натопување подолго време или користење белило. ●Лесна Нега : нашите женски графички маици се лесни за нега, едноставно рачно или машинско перење во ладна вода со слични бои и суво ниско. Quarable que : нашите кошули со кратки ракави за жени се направени да траат, со висококвалитетни материјали кои се спротивставуваат на намалувањето и истрошеноста, осигурувајќи дека ќе можете да уживате во нив во наредните сезони.

Главните карактеристики

Избор на клиент