.

.

Shpwfbe Организација И Складирање Деца Полнети Животни Кадифен Играчка Торба За Складирање Мека Торбичка Лента Ткаенина Стол

Shpwfbe Организација И Складирање Деца Полнети Животни Кадифен Играчка Торба За Складирање Мека Торбичка Лента Ткаенина Стол

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Деца Полнети Животни Кадифен Играчка За Чување Грав Торба Мека Торбичка Лента Ткаенина Стол Карактеристики : оваа торба за складирање може совршено да се приспособат на вашиот кадифен играчки со својот голем голем капацитет.изберете слободно според бројот на кадифен играчки на home.It може да дејствува како перница кога е исполнета со кадифен играчки, облека, ќебиња, итн., за децата да уживаат во процесот на складирање.Чантите се дизајнирани исклучиво за да одговараат на стандардот на kidsономската положба на децата, што им овозможува удобно да седат без да го оштетат своето тело.Материјал : мека кратка Кадифена Големина : 16 инколор : Повеќебојна Листа За Пакување : Складирање Багноти : 1. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење.2. Вистинската боја може малку да се разликува од сликите поради резолуцијата, осветленоста, контрастот на екранот на компјутерот итн. Деца Полнети Животни Кадифен Играчка За Чување Грав Торба Мека Торбичка Лента Ткаенина Стол Карактеристики : оваа торба за складирање може совршено да се приспособат на вашиот кадифен играчки со својот голем голем капацитет.изберете слободно според бројот на кадифен играчки на home.It може да дејствува како перница кога е исполнета со кадифен играчки, облека, ќебиња, итн., за децата да уживаат во процесот на складирање.Чантите се дизајнирани исклучиво за да одговараат на стандардот на kidsономската положба на децата, што им овозможува удобно да седат без да го оштетат своето тело. Материјал : мека кратка Кадифена Големина : 16 инколор : Повеќебојна Листа За Пакување : Складирање Багноти : 1. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење.2. Вистинската боја може малку да се разликува од сликите поради резолуцијата, осветленоста, контрастот на екранот на компјутерот итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент