.

.

Трговска марка ликовна уметност Башфул Градина Пеперутка се искачува II Канвас уметност од Кети Г. Аренс

Трговска марка ликовна уметност Башфул Градина Пеперутка се искачува II Канвас уметност од Кети Г. Аренс

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Башфурна градина Пеперутка се искачува ii“ платно уметност од Кети Г. Аренс : Уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : животни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Главните карактеристики

Избор на клиент