.

.

Слики, нежна природа, 20х16, декоративна wallидна уметност на платно

Слики, нежна природа, 20х16, декоративна wallидна уметност на платно

DEN 607.84

Пристапност
Во достапна форма

Оваа неверојатна слика за мртва живот може да биде дел од вашиот домашен декор. Вие ќе можете да ги апсорбирате сите детали што ги има на сликата. Овој уникатен вид уметност ќе се истакне и ќе го направи вашиот дом да изгледа неверојатен. Wallидна уметност на платно, платно, домашен декор, wallиден декор.

Главните карактеристики

Избор на клиент