.

.

Wynwood Studio Canvas преку златни обоени очила мода и глам портрети wallидни уметности платно печати кафеава темно кафеава 20x30

Wynwood Studio Canvas преку златни обоени очила мода и глам портрети wallидни уметности платно печати кафеава темно кафеава

DEN 175.84

Пристапност
Во достапна форма

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со очила со злато обоени очила од платното во студиото Wynwood, прекрасно дело за убавина и модна wallидна уметност направено со вештина и стил од автентични уметници во САД. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис кафеава и темно кафеава нијанса се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Главните карактеристики

Избор на клиент