.

.

Wynwood Studio отпечати златна пештера Апстрактна боја wallидна уметност платно печати бело метално злато 36x24

Wynwood Studio отпечати златна пештера Апстрактна боја wallидна уметност платно печати бело метално злато 36x24

DEN 639.68

Пристапност
Во достапна форма

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со Златна пештера од отпечатоци од студиото Винвуд, прекрасно апстрактно wallидно уметничко дело изработено со вештина и стил од автентични уметници во САД. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис бело и метална златна нијанса се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Главните карактеристики

Избор на клиент