.

.

кошули коаезне За Жени Облечени Секојдневни Летни Жени Со Ракави Вратот На Екипажот Цветни Печатени Лабави Врвни Маици Секојдневна Ленена Туника Маичка Блуза

кошули коаезне За Жени Облечени Секојдневни Летни Жени Со Ракави Вратот На Екипажот Цветни Печатени Лабави Врвни Маици Секојдневна

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Летни Жени 3 Од 4 Ракави Вратот На Екипажот Цветни Печатени Лабави Врвни Маици Обична Туника Маичка Блуза. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 160гр. големина На Пакетот : 0х0х0см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Жените Плус Големина Маици Свила Копчето до Женска Големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94" Ракав : 51см/20.08" Должина : 71см/27.95"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52" Ракав : 52см/20.48" Должина : 72см/28.35"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 112 CM/44.09" ракав : 53cm/20.87" должина : 73cm/28.74"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 116cm/45.67" ракав : 54cm/21.26" должина : 74cm/29.13"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 120см/47.24" Ракав : 55см/21.65" Должина : 75см/29.53" Може да го спари со фармерки или шорцеви.Со Јакна Или Високи Чизми Ќе Изгледа И Обидете Се Да Додадете Ѓердан И Забавни Обетки Со Реси За Да Го Завршите Вашиот Изглед. Лесно За Облекување Нагоре Или Надолу. Повод : За Секој Настан, Ноќна Кошула, Улица, Работа, Забава, Патување, Одмор, Шопинг, Активности, Костум За Внатрешни Или Надворешни Работи. Нашите Блузи Треба Да Носат Со Вашите Панталони, Хеланки, Фармерки, Омилени Рамни Чевли Или Чизми. Можете Лесно Да Го Облекуваат!. Ве Молиме Проверете Ја Големината Пред Тоа . Ако Не Сте Сигурни Во Големината, Ве Молиме Испратете Ни Порака. Материјал : Полиестер, Мека Ткаенина, Удобна и пријателска За Кожата.

Главните карактеристики

Избор на клиент