.

.

блузи за советување За Жени Жени Фламинго Кошула Обични Хавајски Кошули Со Долги Ракави За Жени Бела Блуза

блузи за советување За Жени Жени Фламинго Кошула Обични Хавајски Кошули Со Долги Ракави За Жени Бела Блуза

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Пристанишни Кошули За Жени Жени Секојдневен Цврст Врат На Екипажот Со Долги Ракави Памучна Преголема Тексас Кошула за Жениспецијален ракав/Кружен Врат/дизајн на Спојување. Стил : Дневен/Секојдневен/Плажа. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!. Тип На Шема : Цврст. Должина На Кошулата : Редовна. Должина на ракавот : Деколте Со Долги Ракави : О-вратот. Што добивате : 1 Х Кошула. Силуета : Лабава. Декорација : Појас. Сезона : Пролет / Лето/Fall Пол : Жени. Материјал : Мешавина Од Памук Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, Издржлив За Секојдневно Носење!. Стил : Дневен/Секојдневен/Плажа. Ова Е Одличен Подарок За Вашите Љубовници Или За Себе. Сезона : Пролет / Лето/Fall Пол : Жени. Декорација : Појас.

Главните карактеристики

Избор на клиент