.

.

Пумпа за вода на моторот се вклопува Изберете: 2015- Volkswagen Jetta, - Volkswagen Golf

Пумпа за вода на моторот се вклопува Изберете: 2015- Volkswagen Jetta, - Volkswagen Golf

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Моторна пумпа за вода пумпа за вода Дополнителни карактеристики Материјал : алуминиум. FITS SELECT : 2015-2021 Volkswagen Jetta 4 CYL 1,4 L 2019-2021 Volkswagen Golf 4 Cyl 1.4 L 2016-2018 Audi A3 4 Cyl 1.4 L 2019 Volkswagen Golf Sport Wagen 4 Cyl 1,4 L и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит виџет за проверка .

Главните карактеристики

Избор на клиент