.

.

Регулатор на прозорецот за автоматска моќност на Altus за - Кадилак Девил пред десно

Регулатор на прозорецот за автоматска моќност на Altus за - Кадилак Девил пред десно

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power за 2000 - 2005 година Cadillac Deville Предниот десно (без мотор за лифт на прозорецот) Регулаторите и моторите на прозорецот Altus се произведуваат со врвни делови за квалитет и подобрена ОЕ дизајн за подобрување на доверливоста и издржливоста. Одликувајќи се со OE Plug & Play Wiring Harness (не е потребно спојување). Премиум кабелската обвивка ја елиминира компресијата на кабелот (без стискање). Технологијата за само-подмачкување обезбедува потивка операција и го намалува триењето и абразијата за да го продолжи животот на моторот. Краевите на кабелот со челик, се спротивставуваат на влечењето на влечење. Анти-пинч мотор (каде првично дизајниран од ОЕМ) го намалува ризикот за патниците. Ограничена гаранција за живот . пред десно. 17801303, 25737255, 740-521. Одговарајте : 2000-2001 Cadillac Deville и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент