.

.

Каталем Велур Фустан За Жени Против Сарафан На Плажа Без Ракави Со Џебови Бохо Печатење На Вратот Летни Фустани Со Џебови За Жени Фустан Розова Средна

Каталем Велур Фустан За Жени Против Сарафан На Плажа Без Ракави Со Џебови Бохо Печатење На Вратот Летни Фустани Со Џебови За

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Велур Фустан За Жени Против Сарафан На Плажа Без Ракави Со Џебови Бохо Печатење На Вратот Летни Фустани Со Џебови За Жени1. Супер мека,еластична и лесна, лесно може да се облекуваат или да се облекуваат.Стока поглед : 5. Ова е најдобриот подарок за одмор за пријателите и колегите, сигурен сум дека ќе им се допадне сезоната : Пролет, лето : Жени6. Внимание, ве молам ! бидејќи занаетот за сечење, позицијата на моделот на облека ќе биде случајна !Карактеристики 4. Фустанот изгледа додека се чувствува удобно и активно!Материјал : Полиестер пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА специфична облека јака : V вратот2. Секојдневен стил, Лабави фустани, тесно вклопување. Совршено завиткајте го телото, Носете со обетки, извонредни чанти, високи потпетици ја покажуваат вашата шармантна фигура.3. Таков одмор, секојдневно носење ,матурска ,забава, работен одмор, фотографија на плажа, излегување и специјални прилики итн. Погоден за пролет, лето и есенобрасци : Материјал За Печатење : Полиестер. Обрасци : Печатење . Јака : V Вратот. 3. Таков Одмор, Секојдневно Носење ,матурска ,забава, Работен Одмор, Фотографија На Плажа, Излегување И Специјални Прилики Итн. Погоден За Пролет, Лето И Aut. Пакетот Вклучува : 1 Парчиња Фустан.

Главните карактеристики

Избор на клиент