.

.

Финелиљубов Обични Летни Фустани Сарафан За Жена А-Линија Кратки Ракави Печатени Црни С

Финелиљубов Обични Летни Фустани Сарафан За Жена А-Линија Кратки Ракави Печатени Црни С

DEN 447.84

Пристапност
Во достапна форма

Женски Бејзбол Печатен Елек Суспендер Лежерен Лабав Фустан Без Ракави Женски Бејзбол Печатен Елек Суспендер Лежерен Лабав Фустан Без Ракави Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење Стилски и моден дизајн ве прави попривлечни Овој Печатен Фустан е прекрасен! колку е удобно! Не пропуштајте го овој фустан. Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Тоа е многу мода и ве прави толку убавина. Сезона : Летен Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатач : Ладен Стил На Рамо : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Краток Ракавкако да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Сушете На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан. Дозвола Под 5 5.3446. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01 "Должина : 79см/31.10" Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 80см/31.50" Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см/41.73 "Должина : 81см/31.89" Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Должина : 82см/32.28" Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118см/46.46 "Должина : 83см/32.68". Дозвола За Топли Фустани : . https : //www./Ип/Финелилав-Бохо-Фустан-За-Жени-Мини-Едно Рамо-Краток Ракав-Печатено-Црно-Л/2739526836.

Главните карактеристики

Избор на клиент