.

.

амуса Печатење Фустани Без Ракави Со Тркалезен Врат Женски Летни Фустани Фустан Со Копчиња За Жени Облечени Секојдневни Фустани на Плажа за Одмор женски фустан

амуса Печатење Фустани Без Ракави Со Тркалезен Врат Женски Летни Фустани Фустан Со Копчиња За Жени Облечени Секојдневни Фустани

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Плисираниот Раб На Возбуда Додава ред На Разиграност, Модерен и Течен.83"Тип На Шема : печатач : женска должина : должина на коленосезона : aut,лето,должина На Пролетниот ракав : полн стил : гроздобер силуета : а-ленено деколте : в-стил на совпаѓање на вратот : Секси моден стил, лесен за облекување нагоре и надолу, стил со Обетки, ѓердан, чанта и потпетици, сандали, клинови за секојдневни или специјални прилики! Овој Елегантен Долг Фустан Е Совршен За ПЛАЖА, Забава, Запознавање, Коктел, Одмор, Роденден, Свадба, Одмор, Враќање Дома, ПРИВЛЕЧНИ ДИЗАЈНИ На Вљубените : Фустан Без Ракави За Жени Лето/ Долг Макси Фустан/ Фит И Одблесок Фустан/ Плисирани Фустани За Жени/ Фустан Со Возбуда/ Фустан Од Линија/ Женски Свечен Фустан/ Рушен Фустан За Жени/ Долг Лелеав Фустан/ Ладни Фустани За Рамо За Жени/ Елегантен Фустан/ Чаден Фустан Фустанудобна Ткаенина : Овој Долг Фустан Е Изработен Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Мека, Пријателска За Кожата И Удобна За Облекување И Носење.Големина : С Биста : 93-103см/36,61-40,55" Должина : 87см/34,25"Големина : М Биста : 98-108см/38,58-42,52" Должина : 88см/34,65"Големина : Л Биста : 103-113см/40,55-44,49" Должина : 89см/35,04"Големина : XL биста : 109-19см/42.

Главните карактеристики

Избор на клиент