.

.

Женски Фустан Со Кратки Ракави Женски Фустан Со Кратки Ракави Женски Моден Печатење Со Точки Со Долг Ракав Обичен Фустан Со Сарафан Со Врат Женски Фустани Со Кратк?

Женски Фустан Со Кратки Ракави Женски Фустан Со Кратки Ракави Женски Моден Печатење Со Точки Со Долг Ракав Обичен Фустан Со

DEN 811.68

Пристапност
Во достапна форма

Жените Мода Точка Печатење Долг Ракав V-Вратот Повик Сарафан Фустан Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Ново 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Моделот На Оригиналниот Производ Може Да Варира Ве Молиме знајте . Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно и миењето раце и машинското перење е ВО РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и кошулата.Големинаукузеубуствистинска Должина Мала483496см/37.80"68см/26.77"107см/42.13"М Медиум61036100см/39.37"72см/28.35"109см/42.91"Л Големи81238106см/41.73"78см/30.71"111cm/43.70"Xl Xl-Голем101440112cm/44.09"84cm/33.07"113cm/44.49"Големина : s големина : малук : 4us : 8eu : 34bust : 96cm/37.80"Половината : 68cm/26.77"Должина : 107cm/42.13"големина : м големина : медиумук : 6us : 10eu : 36bust : 100cm/39.37"половината : 72cm/28.35"должина : 109cm/42.91"Големина : L Големина : Largeuk : 8u : 12eu : 38bust : 106cm/41.73"Половината : 78cm/30.71"должина : 111cm/43.70"големина : xl големина : xl-largeuk : 10us : 14eu : 40bust : 112cm/44.09"половината : 84cm/33.07"Должина : 113cm/44.49" карактеристики : летни фустани за жени 2023 / фустан за жени / пролет фустани за жени / Бохо Фустан За Жени / Врат На Екипажот / Кратки Издувани Ракави со еластична манжетна за возбуда / растеглив чаден елече (пушење во биста И Половината) / Шема : Цветен и леопард принт / нивоа одблесокот а - линија / плисиран полите / замав и тече. ШИК РАЗНОВИДНОСТ НА КОМБИНАЦИИ : Лелеавите Елегантни Фустани За Жени Создаваат Прекрасна Облека За Пролет, Лето и Fall, Костуми За Секојдневно, Датум, Забава, Плажа, Одмор, Свадба, Коктел Итн. Ве молиме погледнете го мерењето на големината во последната ставка слика пред да нарачате.

Главните карактеристики

Избор на клиент