.

.

Ловско Женски Летни Фустани В Фустан На Вратот Секојдневен Плисиран Завој Цветен Печатен Фустан Од Камис Зелен

Ловско Женски Летни Фустани В Фустан На Вратот Секојдневен Плисиран Завој Цветен Печатен Фустан Од Камис Зелен

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

16 "Должина : 93см/36.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина.Дизајнот на печатење го прави посекси и попривлечен за носење.52 "Должина : 95см/37. Одговараат За Пролет. Материјал : Полиестер, Спандекс. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114см/44.Модни Жени Летен Секојдневен Плисиран Завој Со Врат Цветен Печатен Фустан Од Камискарактеристики : 1.88 "Должина : 96см/37. Големина : XXL Големина. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.

Главните карактеристики

Избор на клиент