.

.

Женски Летен Природен V Вратот Чипка Елек Без Ракави Долг Одговара На Синиот XL Врв

Женски Летен Природен V Вратот Чипка Елек Без Ракави Долг Одговара На Синиот XL Врв

DEN 431.84

Пристапност
Во достапна форма

Нашата продавница е посветена на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителни услуги.Пол : Женски Стил : Природнокарактеристики : Чипка;Фитматеријал : 95% Полиестер, 5% Спандексколор : Сина Боја : Xlesize : Должина На Долги Ракави : Сезона Без Ракави : Летна Пригода : Плажа,пикник,одмор,запознавање,шопинг,вежбање итн.Нега на облека : миењето Раце е подобро,дозволено е машинско перење, закачете се суво.Пакетот вклучува : 1 компјутер vest Please Не Само Што Се Однесуваат На Водич Големина Обезбедени Од Страна, Но, Исто Така, Треба Да Се Однесуваат На Нашите, Што Покажува Во Детали За Производот Слики.Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. Елекот Со Врат Има украси од тантела на јаката и рамената и може да се носи со фармерки и да се напика во предниот дел на елекот. Материјал : ние користиме висококвалитетна ткаенина : 95% Полиестер,5% Спандекс, добар ефект на горниот дел од телото, носете удобно, не грижете се за непријатност во кожата. Прилики : секојдневно и секојдневно, плажа,, пикник, одмор, запознавање, шопинг, вежбање итн. Можете да ги носите со какви било шорцеви или панталони што ги сакате, во зависност од тоа како се чувствува горниот дел од резервоарот врз вас. Пробајте нежни ѓердани и накит. Чевлите се исто така многу лежерни, патики, сандали, се додека се удобни. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.

Главните карактеристики

Избор на клиент