.

.

Мишуовоти плус големина жени цврста цветна чипка о-вратот асиметрични врвови без ракави блуза

Мишуовоти плус големина жени цврста цветна чипка о-вратот асиметрични врвови без ракави блуза

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

31" должина : 74см/29.Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 88см/34.92" Должина : 68см/26.58" должина : 72см/28.65" Половината : 76см/29.18" половината : 116см/45.09" половината : 110см/43.74" големина : ххххл сад : 20 Велика Британија : 24 ЕУ : 52 БИСТА : 124см/44.It на супер Дише лесен и блуза 5.09" половината : 98см/38.17" Големина : Л САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 44 биста : 100СМ/39. Информации за производот : Сезона : Лето Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна,Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Три Четвртини Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина На Блуза САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина НА Половината 22 26 54 130см/51.18" Половината : 116cm/45.46" половината : 104см/40.37" половината : 88см/34. Одговараат За Лето и Пролет.53" МОДНИОТ Дизајн Ве Прави ПОПРИВЛЕЧНИ.53" Големина : Xxxxl Сад : 22 Велика Британија : 26 Еу : 54 Биста : 130cm/51.13" големина : хххххл сад : 22 велика британија : 26 Еу : 54 биста : 130СМ/51. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Рафиниран Квалитет-лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура.65" должина : 70см/27.94" должина : 73см/28.56" големина : xl сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 46 БИСТА : 106СМ/41. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Погледнете ја табелата со големини за деталната големина или изберете поголема големина.35" големина : хххл сад : 18 велика британија : 22 еу : 50 БИСТА : 118см/46. Совршен избор за училиште, активен, секојдневен, датира, плажа, канцеларија, забава, клубови и сл.67" должина : 75см/29.Карактеристики : Плус Големина, Цврста, Цветна Чипка, О-Врат,Асиметрична, Три Четвртини, Врвови Блуза,Стилски и моден дизајн, Едноставен Врв, Модна блуза 2.67" Должина : 75cm/29.95" големина : xxl сад : 16 Велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 48 БИСТА : 112см/44.77" Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 Биста : 94см/37.

Главните карактеристики

Избор на клиент