.

.

Штрунгтен Дами Мода Обичен Печатење Врвот Копче Кошула без Ракави женски летни врвови

Штрунгтен Дами Мода Обичен Печатење Врвот Копче Кошула без Ракави женски летни врвови

DEN 383.68

Пристапност
Во достапна форма

Дами Мода Обични Формални Разноврсна Еднобојна Копче Без Ракави Врвна Кошула1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.2. Кул е за носење.3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : лето : Женски Повод : Дома, Секојдневен Материјал : Четиристран проектил стил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : краток ракав : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 ЕЕЗ Женски Tops Size Bust Shoulder Length S96cm/37.80"35cm/13.78"69cm/27.17"M102cm/40.16"36cm/14.17"70cm/27.56"L108cm/42.52"37cm/14.57"71cm/27.95"XL114cm/44.88"38cm/14.96"72cm/28.35"XXL120cm/47.24"39cm/15.35"73cm/28.74"XXXL126cm/49.61"40cm/15.75"74cm/29.13" Size : SBust : 96cm/37.80"Shoulder : 35cm/13.78"Length : 69cm/27.17"Size : MBust : 102cm/40.16"Shoulder : 36cm/14.17"Length : 70cm/27.56"Size : LBust : 108cm/42.52"Shoulder : 37cm/14.57"Length : 71cm/27.95"Size : XLBust : 114cm/44.88"Shoulder : 38cm/14.96"Length : 72cm/28.35"Size : XXLBust : 120cm/47.24"Shoulder : 39cm/15.35"Length : 73cm/28.74"Size : XXXLBust : 126cm/49.61"Shoulder : 40cm/15.75"Length : 74cm/29.13" Табела Со Големини : Големина : С биста : 96см/37,80" Рамо : 35см/13,78" Должина : 69см/27,17"Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 36см/14,17" Должина : 70см/27,56"Големина : Л Биста : 108см/42,52" Рамо : 37см/14,57" должина : 71 См/27,95"големина : xl биста : 114cm/44,88" рамо : 38cm/14,96" должина : 72cm/28,35"големина : xxl биста : 120cm/47,24" рамо : 39cm/15,35" должина : 73cm/28,74"големина : xxxl Биста : 126cm/49,61" Мек и удобен, Без Ракави, тенок фит и стилски изглед, лесно може да се совпадне со разни тимови. Одлично оди со фармерки или хеланки, Спортски Панталони, палто, јакна или пар јога панталони. Рашири, секојдневен стил врвот, круг вратот туника без ракави врвот, печати. Совршен е за пролет, лето, fall и зима. Висококвалитетен, лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. Машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент