.

.

Adenio Клиренс Краток Ракав Женски Врвови Женски Резервоар Лето Печатени Копчиња Без Ракави V-Вратот Обична Блуза Копче Туника Врвови

Adenio Клиренс Краток Ракав Женски Врвови Женски Резервоар Лето Печатени Копчиња Без Ракави V-Вратот Обична Блуза Копче Туника

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

€Премиум Ткаенини●Супер мека, удобна и лесна ткаенина, која е многу погодна за лесно секојдневно носење.Женски Резервоар Лето Печатени Копчиња Без Ракави V - Вратот Обична Блуза Копче Туника Врвовислики : Карактеристики : Обични Врвови, Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блузаматеријал : Полиестер. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. Предложете рачно / машинско перење ладна вода, сува рамна, а не белило. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во сликите на производот пред да нарачате за да бидете сигурни дека одговара. Печатениот дизајн го прави поубав и попривлечен за носење.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Оваа графичка женска графичка Маица е погодна за различни типови на тело. Лесно е да одговарате на вашата облека. ●Совет} Графички кошули за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент