.

.

Менс Лето Маица Менс Пролет И Лето Слободно Време Патување Памук Лен Гроздобер Качулка Врвка Маица Краток Ракав Врвот

Менс Лето Маица Менс Пролет И Лето Слободно Време Патување Памук Лен Гроздобер Качулка Врвка Маица Краток Ракав Врвот

DEN 175.84

Пристапност
Во достапна форма

72" Ракав : 21см/8.26" ракав : 25СМ/9.66" Должина : 74см/29.29"Sleeve : 23cm/9.52" Рамо : 47см/18.27"Length : 73cm/28.13" Големина : л сад : 14 еу : 44 биста : 116см/45.29" ракав : 23см/9.06" должина : 75см/29. Повод машки кошули моден костум за работа, секојдневен, плажа, одмор и забава,совршен за цела сезона, особено во лето и пролет days.74" Големина : М САД : 12 ЕУ : 42 БИСТА : 108см/42.50" Ракав : 22см/8. тој мека и лесна ткаенина прави да се чувствувате кул и удобно, го намалува чувствителното чувство и е погоден за летно и пролетно носење.74"M1242108cm/42.13"Size : LUS : 14 EU : 44 Bust : 116cm/45.53"XL1646124cm/48.45" должина : 76см/29.

Главните карактеристики

Избор на клиент