.

.

Ханас Машки Со Долги Ракави Висок Врат Врв Со Еднобојна Желка Истегнете Тенка Кожа Пријателска Плетена Кошула Сива, М

Ханас Машки Со Долги Ракави Висок Врат Врв Со Еднобојна Желка Истегнете Тенка Кожа Пријателска Плетена Кошула Сива, М

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Пол : Машка Сезона : Цела Сезона, Летен Материјал : полиестеркол : Сива Големина : Должина : Стил На Кратка Шема : Цврста дебелина на бојата : умерена дебелина карактеристика : Мода, Отворено, Секојдневен Стил : Тенок Фит,Виталност,Уникатна Пригода : Забава, Шопинг,Училиште,Работа,Патување, Кампување што добивате : 1 ЕЕЗ Мажи Набљудувања : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Големина На табела : М Биста : 92см/40,55" Рамо : 38см/14,96" Ракав : 59см/25,59" Должина : 65см/27,56" Големина : Л Биста : 96см/37,80" Рамо : 40см/16,93" Ракав : 60см/23,62" Должина : 67см/26,38" Големина : XL Биста : 102см/40.16" рамо : 42см/17.72" ракав : 61см/242.52" должина : 69см/27.17" големина : ххл Биста : 108см/44.88" рамо : 44см/18.50" ракав : 62см/24.41" должина : 71см/27.95" изработени од Полиестер л, Удобен, Пријателски За Кожата, Дише и лесен за чистење. Оваа летна машка маичка има лабав дизајн, дизајнот со цврста боја на овој резервоар за мажи додава самодоверба,додека лабавото вклопување овозможува лесно движење и максимална удобност, секојдневниот стил со Цврста боја ве прави да изгледате пријателски. Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода. Можете да ја спарите како основа со костум, или со фармерки или шорцеви. Соодветна публика : возрасни мажи кои уживаат во модата.

Главните карактеристики

Избор на клиент