.

.

Женска Мода Лето V-Вратот Краток Ракав Боја Крпеница Маица Лабава Повик Врвот

Женска Мода Лето V-Вратот Краток Ракав Боја Крпеница Маица Лабава Повик Врвот

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Можете сами или да му дадете на овој женски џемпер како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Плетен Стил : слободно време : Редовно Вклопување : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1x Женски Top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483496cm/37.54"Sleeve : 21cm/8.06"Length : 70cm/27. Тоа е секојдневен и стилски. Совршен роденденски подарок, празничен подарок, божиќен подарок, за вашиот пријател и семејство.17"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 112cm/44.56"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 118cm/46.95" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 96cm/37.66"Length : 69cm/27.95" Табела Со Големини : Класична маичка! Контрастната боја ви овозможува лесно да имате модерен и гроздобер изглед.11"Sleeve : 23cm/9.38"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 100cm/39.37"Shoulder : 42cm/16.СОВРШЕН ПОДАРОК : овој џемпер е совршен за жени од сите возрасти.14"Sleeve : 20cm/7. Овој врв можете да го користите како секојдневен врв.87"Length : 67cm/26.Женска Мода Лето V-Вратот Краток Ракав Боја Крпеница Маица Лабава Повик Топфеатура : увезенотворен и блискокарактеристики : овој женски врв е симпатичен секојдневен врв за жените.73"Shoulder : 44cm/17.77"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 106cm/41.38"M61036100cm/39.

Главните карактеристики

Избор на клиент