.

.

Ксисака Летни Врвови За Жени Слатки Кошули Со Надуени Ракави Со Квадратен Врат Секојдневни Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки

Ксисака Летни Врвови За Жени Слатки Кошули Со Надуени Ракави Со Квадратен Врат Секојдневни Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки

DEN 223.84

Пристапност
Во достапна форма

Нега За перење : за најдобри резултати, машина или рачно перење со ладна вода и закачете или исушете ја линијата.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент