.

.

Џоита Дома РАК Затворен Отворен Мека Кралска Перница, Плик Покрие Само 18

Џоита Дома РАК Затворен Отворен Мека Кралска Перница, Плик Покрие Само 18

DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

Оваа перница за фрлање на отворено ќе го осветли секој простор, ќе се спротивстави на грубите елементи и ќе додаде совршена боја на вашиот декор. Професионално дизајнирани комбинации за да бидете сигурни дека сите предмети во Меката Кралска колекција ќе се координираат. (Тие се одлични и за затворени простории-супер лесни за одржување чисти и санитарни-продолжете и оставете ги децата да си играат, а вашиот сопруг јаде - овие перници можат да се справат со тоа!) Издржливата полиестерска ткаенина отпорна на временски услови нуди лесно чистење само со вода. За цврсти дамки, само користете четка со меки влакна и малку благ сапун и вода. Ние користиме луксузен полифил со висока мансарда направен специјално за да се спротивстави на мувла и оштетување од надворешна употреба. За да го продолжите животот на вашите нови перници, доведете ги во затворени простории или заштитете ги од сонце кога не ги користите. Сите наши перници се мерат од готовиот спој до готовиот спој-не мерењата за вметнување (што може да биде 2" поголем од вистинската перница!) Ув заштитникот е дел од производството на ткаенина . Никогаш нема да земеме внатрешна ткаенина, да ја испрскаме со надворешен заштитник и да ја наречеме надворешна перница. Покријте Го Пликот Само Водоотпорен, Отпорен НА УВ Мувла/Отпорен На Мувла Само Лесен Чист Капак На Пликот. Отпорен на вода, ОТПОРЕН НА УВ. Отпорен На Мувла/Мувла.

Главните карактеристики

Избор на клиент