.

.

Бесплатни собрани девојки со ребрести хеланки, големини 4-18

Бесплатни собрани девојки со ребрести хеланки, големини 4-18

DEN 192.00

Пристапност
Во достапна форма

Празниците се за Велур! Прославете во удобност и стил со ребрести хеланки со ребрести собранија. Оваа кадифен ткаенина е супер удобна и лесна за носење. Зголемениот сјај и низа богати бои додаваат лак на која било облека, со што ова се одвива во текот на целата сезона. Пар со својот омилен пуловер и пар чизми од Челси за без напор изглед што ќе ја однесе насекаде. Исклучиво на. Материјал : 60% полиестер/35% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека, ребрести велурна ткаенина; Еластична лента за половината за удобност. Ребрестиот велур хеланки за девојчиња од слободно склопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент